Меню сайту

Події та досягнення

Корисна інформація

Друзі сайту

Статистика

В 2015 році було укладено та зареєстровано  розпорядженням голови  Сокальської районної державної адміністрації   №3 від 12.01.16р.новий Колективний договір  між адміністрацією  та профспілковим комітетом Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» на 2016-2018 роки.

В новому договорі були внесені зміни, які не можна не відмитити.

Так в розділі ІІІ «Трудові відносини» в п.3.2.21. зазначено :  « в окремих випадках за погодженням сторін може надаватися додаткова неоплачувана відпустка, соціально-побутова відпустка для вирішення особистих питань  працівника незалежно від причини тривалістю не більше 90 календарних днів  згідно ст..4 ч.2 Закону України «Про відпустки»

В VІ розділі «Охорона праці» в п.6.1.2. на розробку  та реалізацію , за погодженням з профспілковою стороною , комплексних заходів щодо  підвищення існуючого рівня  охорони праці , запобігання випадкам  виробничого травматизму , професійним захворюванням та аваріям  виділити 72 000, грн., в порівнянні з минулим Колективним договором  на розробку та реалізацію комплексних заходів якого було виділено 56 тис.грн.

В п.6.1.11 повідомляється , що працівникам КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ» проводити попередні і періодичні медогляди та видавати «медичні довідки» щодо придатності керування транспортним засобом  безкоштовно    ( оплата тільки за сертифікати нарколога і психіатра та бланк довідки )

Усі зміни були ініційовані  профспілковим комітетом, в зв’язку з численними зверненнями  працівників сфери охорони здоров’я.